Akıllı Dolgu Ellansé® ile 17 Aylık Deneyimlerim

serafettin saracogluEylül 2014 tarihinde “akıllı dolgu” Ellansé ile başlayan tecrübelerim 1.5 yıla yaklaştı.

Ellansé özellikle yüzde hacim kaybı ve orta yüz sarkma sorunu olanlarda küçük hacimler ile çok olumlu düzeltmeler elde etmemi sağladı. Sonuçların iyiliği yanında benzer farklı dolgu ürünleriyle görülen uzun süren şişkinlik, kızarıklık, nodül oluşumu gibi yan etkiler hiçbir vakada yaşanmadı.

Ellansé’ nin bir yılla dört yıl arası kalıcılığı olan dört farklı ürünü var. Ancak bizim ilk uyguladığımız vakalarda bir yıllık ola formunu tercih etmiştim. Fakat ilk uyguladığı vakalarda bir yılı aştığı halde hiçbir vakaya yeniden dolgu uygulamam gerekmedi. Çünkü hemen hepsi ilk uygulama sonrası görüntülerinden daha iyiler. Genelde uygulamadan 4-6 ay sonra alınan fotoğraflarda işlem öncesi ve hemen sonrası fotoğraflardan daha iyi sonuçlar oluştuğunu gözledim. Bu durumda dört yıllık dolguyu hemen hiç uygulamıyorum. Fakat bir ve iki yıllık Ellansé formuyla yaptığım uygulamalarda hasta memnuniyetimiz çok yüksek.

Ben vakalarımda iyi ürünlerle uygun ve uzun süreli düzelmeler sağlaması nedeniyle Ellansé kullanmaktan dolayı çok memnunum.

Dr. Şerafettin Saraçoğlu

danisma-hatt
            ico fb                ico twitter                ico ins
1000 sola karakterler